BARRANDOV HILLS

Každý, kdo si potrpí na kvalitní a luxusní bydlení ve skvělé lokalitě by měl určitě uvažovat o projektu Barrandov Hills. Ten totiž nabízí nejenom špičkové byty, ale i nádherný výhled z nich samotných. Projekt se nachází na Praze 5 a z oken většiny bytů nabídne nádherný výhled na Prokopské údolí či svahy Kavčích hor Pro každého zájemce jsou připraveny byty různých velikostí, a to od těch nejmenších, až po ty skutečně prostorné. V nabídce tak najdete:  

Byty 2 + KK s plochou bytu až 60 metrů čtverečných
Byty 3 + KK s plochou bytu až 77 metrů čtverečných
Byty 4 + KK s plochou bytu až 92 metrů čtverečných

Naprostou samozřejmostí všech bytů jsou i sklepní prostory různých rozměrů, které je možné zakoupit spolu s každým bytem. Všichni majitelé vozů jistě ocení i možnost podzemních garáží, které jsou součástí každého z domů v tomto bytovém projektu.

Celý projekt, včetně samotných bytů je dílem slavného architekta Karima Rachidiho, který již pro developera, společnost Crestyl, realizoval celou řadu jiných projektů, za které získal i řadu ocenění. Projekt Barrandov Hills tak byl nominován na cenu Best of Realty – Nejlepší z realit 2008. Každý z nabízených bytů je tak velmi prostorný, což je dáno nejenom zvýšenými stropy, ale také výrazným oknem, které propouští velké množství denního světla.